Říjen 2015

Melodie týdne - Downton abbey soundtrack

28. října 2015 v 13:03 | Mitsuki
Stává se vám někdy, že jste tak šťastní, až se vám chce plakat? Jenom tak sedíte, díváte se z okna, jak ve svitu slunce září podzimem obarvené listí, slyšíte vítr, který zpívá píseň nového dne a chce se vám plakat...protože život. Omluvte mou sentimentalitu. Ani nevím, proč tak najednou přišla. Ale je mi hezky. Ať přijde, co chce. Asi bych neměla tolik koukat na Panství Downton, ještě ze mě bude Angličanka, co nezná víkendy. Tak tady máte melodii, kterou ne a ne vyhnat z hlavy ;-)


Nemůžem být pořád smajlíci.

11. října 2015 v 23:51 | Mitsuki |  Úvahy
Občas nám každému připadá, že je všechno na nahouby. Prostě se věci nedaří tak, jak jsme si je představovali. Nevyjde pohovor do práce, pokazí se auto, nepovede se písemka, další neopětovaná láska, přiberem kilo navíc, .... můžem pokračovat až do aleluja, a to jsou i horší věci než tyto. Špatné věci, které se nám dějí, jsou ale součástí života. Představte si kruh jin a jang, kde se spojuje dobré se zlým, mísí se a tvoří jeden celek. A i takový je náš život. Ale jak to přijmout? Přináším pár obrázků, na které jsem kdesi po internetu narazila a sdílení na facebooku bez tohoto sentimentálního komentáře, který by mé vrstevníky asi stejně jen zhnusil, by nebylo tak patřičné :-)

Melodie týdne - Muž na laně si splnil sen.

11. října 2015 v 23:25 | Mitsuki |  Melodie týdne
Tento týden se mi poštěstilo a měla jsem možnost jít zadarmo do kina na skvělý film The Walk, Muž na laně, s mým oblíbeným herce Josephem Gordonem Levittem. A nepozval mě na něj žádný kluk - stačila registrace na čsfd :-) A jak jsem si užívala 3D zážitek, donutil mě tento film se zamyslet nad svým životem a sny a povznést se (teda ne tak doslova jako hlavního hrdinu Philipa :-D) Užijte se si soundtrakc a určitě koukněte na tento báječný film ;-)