Byl to jenom kokot s kabelkou.

12. září 2015 v 15:28 | Mitsuki |  Citové výlevy a jiné
Mitsuki je s rozumem v koncích. Je tak divně poblouzněná, že neví, co se sebou. A pořád ne a ne to z hlavy. Na jednu stranu neví, jestli je to dobře nebo špatně. Ale přece jenom čas pomalinku pracuje a v její paměti se tvoří trhlinky. Takže dřív než tohle všechno zmizí, se rozhodla zapsat si jeden krásný večer a jedno krásné dopoledne do tohoto článku.Začalo to, když jsme s kamarádkama vešly do úplně nacpaného tančeního klubu, bylo to tělo na tělo a já cítila to vzrušení z hudby a skvělé nálady všude okolo. Ještě nikdy jsem nebyla v tak skvělé společnosti a chtěla jsem si ten večer prostě jen dobře zatrsat, než zase přijde nový semestr (kecám, chci trsat i během něj....) Ale nestačily jsme se ani procpat k tančenímu parketu, když nás u baru zastavili dva mladí kluci, jeden snědší s tmavýma očima a druhý vyšší s plavými vlasy a nádherným úsměvem.

Dozvěděly jsme se, že kluci jsou z Prahy a přijeli hrát do Olomouce futsal. Opomněla jsem zmínit, že jsme se účastnily uvítací party na České akademické hry, kde pouze jedna z nás aktivně sportovala a těchto závodů se účastnila, takže my dvě zbylé jsem se na otázku Co hraješ? jen přihlouple culily a musely vysvětlovat, že jsme jen doprovod jedné skvělé plavkyně.

Byla to už druhá vodka, když nás holky začaly svrbět nohy a chtěly jsme jít už konečně na ten parket. Kluci slíbili, že se k nám přidají, ale mně to bylo tak nějak jedno. Zatím. Po chvilce skákání a hrůzných tanečních kreací, které jsem předváděla, se k nám opravdu připojili. Ten vyšší a mně od počátku sympatičtějí se ke mně naklonik, nenápadně stiskl mou zadní intimní partii a zakřičel mi v tom všem hluku do ucha, jestli bych mu nepohlídala pití, prý Jdu čurat. A od té doby to šlo z kopce. Ale celkem nádherně.

Když se vrátil, okamžitě jsem mu oznámila, že si za pohlídání drinku žádám odměnu. Jeho reakce byla celkem rozpačitá a tak nějak se mi snažil naznačit, že zítra odjíždí a nemá to skoro žádnou cenu. Já s čerstvě nabytou hladinou alkoholu krvi jsem dělala siláka, však si to užijem a bude to krásný. A bylo. Naprosto nádherný. Všechny polibky, objetí a dotyky, světla parketu jakoby svítila jen na nás.

Pak jsem se dozvěděla, že se s ním před měsícem rozešla slečna po šesti letech vztahu. Au. Tak ten to nemá jednoduchý. A tak jsme tancovali, místy si povídali, bylo nám krásně. ale čas utíkal strašně rychle, kluci i kamarádka museli na druhý den brzo vstávat. A já nemohla jít s ním na kolej...nemohla, z principu, ze zásad, z povinnosti vůči kamarádce, která u mě přespávala.

Když jsme vyšli z klubu, že nás kluci doprovodí na zastávku, zůstali jsme u dveří stát poslední. Musel si oblíct bundu a tašku. Kabelku, takovou přiblbou roztomilou kabelku, které jsem se smála a on taky. Chytil mě za ruku a rozběhl se se mnou za ostatními. Na zastávce jme se laskali pohledy, objetím a loučili se. Prý se mám přijít podívat na druhý den, jak hrajou.

Když jsem překonala zabouchnuté klíče od vchodu a ranní nevolnost po propařené noci, vydala jsem se do malé ošuntělé haly v Olomouci, kde seděl jeden kluk, kterýho jsem ani nevěděla, jestli poznávám. Ale poznala a on mě taky. Když jsem přišla, prohrávali zápas. Povídali jsme si, dokud nešel zase hrát. Z té chvíle nevím, jestli tam bylo nějaké souznění nebo jestli jsme si bůhvíjak rozuměli. Pověděl mi, že to bylo minulou noc hezký a na rozloučenou si vyprosil pusu pro štěstí. Myslím, že stejně prohráli. Nevím, musela jsem už odejít.

A je to jako z nějakého románku, nevymyslela jsem si to, ale chtěla jsem si to všechno napsat. Protože dneska jsem si zpětně vzpomněla na tu jeho pitomou kabelku a málem bych na ni zapomněla, a to by mi bylo strašně líto. A ať už to byl jenom nějaký kokot, co balí holky na potkání nebo hodnej slušnej kluk, byl to skvělý zážitek. Radši se budu přiklánět k první variantě, nebolí to potom tolik... I když mi to všechno říkal... Každopádně mám úlet s fotbalistou a kamarádka se stala mistryní republiky. A to se nestává denně :-P


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama