Srpen 2015

Melodie týdne - Zydrate Anatomy (a taky jak "myslet"...)

23. srpna 2015 v 2:04 | Mitsuki
To tak, když se člověk nelení a zelení. Doufat že taky nezlení. Doporučení pustit si Repo Genetic opera bylo skvělé! Tak super nápad! S velkýma sluchátkama přes uši naprosto boží zážitek! Prostě to krásně zaměstnalo mozek a přišlo vám na mysl dalších milion věcí, akorát to nemyšlení nešlo, přestože jste museli všechny své myšlenky lapat jako síťkou na motýli. Zde zvrácená písnička Zydrate Anatomy - Vykradač hrobí zpívá o závislačce na operacích.

Vnitřní démon - první praxe

16. srpna 2015 v 20:15 | Mitsuki |  Já medička
Téma týdne na blog.cz mi zcela náhodně pasuje do mých momentálních úvah - vnitřní démon. Teď večer mám konečně možnost se po pár dnech vyspat, protože jsem chodila do práce a teď o víkendu navštívila neurologicko-geriatrický ústav v nejmenovaném městě, kde probíhá praktická výuka jednoho volitelného předmětu naší fakulty a přesto nemůžu spát, vnitřní démon hlodá. Nečekala jsem, že se tak brzy dostanu k pacientům. Nečekala jsem spoustu dalších věcí.

Melodie týdne - Láska je kurva, lepší mít všechno v péči

11. srpna 2015 v 17:12 | Mitsuki
Láska je kurva, dámy a pánové. A proto je dobré mít v létě všechno v pí*i. Ano, Rybyčiky 48 suprově prezentují nejlepší přístup k životu a obecně věcem, které ani nemůžete ovlivnit. Mám pocit, že moje srdce je už vytesané z kamene, nemůže ani uronit slzu, natož aby se nějak zamilovávalo. Nechť shořím v pekle, toť zasloužilý osud můj. Tak sdílím dva super songy, který si jde zpívat na brigádě, ve sprše a kdekoliv jinde (s jedním velkým píp). Enjoy :-)