Dávej pozor, co si přeješ...

13. července 2015 v 12:44 | Mitsuki |  Úvahy
Těžko říct, jestli tento článek zařadit mezi Úvahy nebo mezi Citové výlevy. Přiznejme si, ačkoliv jsem šťastný člověk, jsem zdravá, mladá, mám domov, rodinu, přátele, mohu studovat, mám super brigádu, tak uvnitř mě roste takový divný pocit. Takový ten pocit, když se venku rozhlédnete a vidíte šťastné páry držící se za ruce a víte, že toto vy nemáte.Prostě a jednoduše řečeno - je léto 2015 a mně chybí chlap. Ale ne protějšek na blbnutí nebo úlety. Prostě láska. Takovéto Chci s tebou být navždy. Fakt těžko říct, jestli je to jenom tím, že hodně lidí okolo mě je teď šťastně zadaných a člověk, co nemá a vidí u ostatních, strašně chce.

Mně je samotné dobře. A je mi skvěle, když tuto větu píšu, toto přesně jsem chtěla. Ale už se cítím jako sobec, chci pozornost, kterou sobě věnuji, dávat i někomu blízkému...

Jenže pozor, co si přeješ. Buď mám takovou smůlu, že se neumím zamilovat nebo jsem hrozná mrcha. Kluci mě někam zvou, ale jsou to kluci, u kterých vždycky cítím, že tam něco není úplně ok, něco tam chybí nebo mi něco vadí. Takže moje přání se plní, ale ne tak, jak jsem si je představovala. A nemůžu s nima být, protože bych klamala je i sebe a nemohlo by to skončit dobře.

No tak mi asi nezbývá než čekat a hledat, až to přijde. Vždyť to pak musí stát za to. A jestli to přijít nemá, tak je to osud a s tím už nic neudělám, tak jako nevyvolám déšť a nezastavím krupobití :-)
Tento slogan mě naprosto dostal, možná je člověk vždycky v nějakém vztahu, ikdyž je sám :-P  • http://www.innerbonding.com/images/theme_relationships.jpg
  • https://allaboutjaz.files.wordpress.com/2013/07/notsingle.jpg?w=500
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | Web | 13. července 2015 v 12:58 | Reagovat

ahoj :) máš moc pekný blog :)  Mimochodom na tomto blogu -> www.zosvetaslavy.blog.cz prebieha súťaž o "Naj Blog" :) Možeš sa zapojiť ak chceš. Budem veľmi rada. Ak nie tak nevadí :-)

2 Ronnie Ronnie | 31. července 2015 v 14:59 | Reagovat

Neboj, ono to jednou příjde.
A až to příjde, nebudou ti nějaké jeho chyby a tak vůbec vadit :) (Jenom ze začátku, pak tě to začne pěkně s*át :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama