(2) Májové poprchání

1. května 2015 v 19:26 | Mitsuki |  Běžecký deníček
Ačkoliv je dnešek zamračený den, nemohla zůstat doma sedět. Celý týden jsem se na dnešní výběh těšila. Sice jsem si to představovala, víte, s trochou romantiky, krásný podvečer, skloněné slunce nad obzorem,...no nakonec to dopadlo tak, že lehce pokapávalo a já měla strach, abych nezmokla. Po pár metrech už jsem na to ale přestala myslet a prostě...běžela :-)
Užila jsem si to tak, jak to bylo. Políbena oblohou (och, jak metaforické) jsem vnímala každý detail přírody, od vůní čerstvě posečené trávy až po typický odér kravína. Byla to asi trochu delší trasa než obvykle, první přes silnci, pak pole a zase silnici. Krásné bylo, že na zpáteční cestě okolo neprojelo ani jedno auto :-)

Po dnešku musím říct, že už mě tolik neodrazuje nepříznivý stav počasí. Než bych se chystala běhávat v dešti, bouřích a vánicích, ale venku zrovna nemusí být úplně ideálně (což je pro mě zapadající sluníčko, zajímavé mráčky na obloze, teploučko, lehký vánek, ptáčci,...) a člověk si to i tak může užít :-) Tak přeju hezký 1. máj a běhu zdar ;-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama