Jak bylo, je a bude - challenge 2015

30. prosince 2014 v 23:28 | Mitsuki |  Úvahy
Za několik minut půlnoc odbije 31. 12. 2014 - Silvestr - a s ním přijdou i oslavy konce uplynulého roku a začátku roku nadcházejícího. Když se nad tím tak zamyslím, lidé by se možná na Silvestra neměli opíjet, přejídat a divoce veselit z nového roku, ale možná by se měli pozastavit nad rokem, který je za nimi, co jim dal a vzal, a z toho vycházet do následujících 12 měsíců. Já už jsem od přírody člověk myšlenkamaseuhlodávající, ale v tomto období se moje dumání ještě zesiluje. Tak si říkám, sakra, bylo zle, ale bude hůř, tak už se holka seber!Co se teda vlastně všechno stalo?

Stihla jsem se vzpamatovat z rozchodu, odmaturovat, dostat se na vysněnou školu, vydělat pěknou hromádku pěněz, poznat zajímavý lidi, zamilovat si sport, ve zdraví přežít až do dnešního dne. Z ní to vlastně strašně suprově, že? Ale nic nebylo tak růžový. A stejně teď sedím, už asi 14 dní zavřená doma, zahrabaná v učení. No, to jen dokazuje, že všechno záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na to člověk dívá :-)

Takže zrovna teď mi to připadá jako ideální okamžik stanovit si svá novoroční přecevzetí.


CHALLENGE FOR 2015

1. Přestat myslet na JM.

JM je krycí jméno pro osobu, kvůli které vyšiluju už dost dlouho a dost hodně. Je načase to skoncovat a započít misi KILL BILL. Tomuto přecevzetí značně napomůže přecevzetí následující.

2. Efektivní studium

Zaměstná mysl, je užitečné a baví mě. Jeden jediný, teda dva jediné háčky jsou - je toho sakra hodně a je to sakra těžký. Ale...co mě nezabije, to mě posílí, ne? :)

3. Nežrat, cvičit, starat se o sebe

Teď je mi 19. Jsem zatím OK. Všechny kosti, vazy, svaly, tepny a žíly v pohodě. Ale nebude mi 19 věčně. A nerada bych se v pokročilejším věku stala obézní a nemocnou chuděrou. Mám na to nejlepší léta a ve zdravém těle zdravý duch!http://nadirkeval.com/wp-content/uploads/2014/04/girlhappy.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 11:40 | Reagovat

Mám podobné přání... Až moc podobné :D + tam mám navíc číst víc knih a naučit se konečně francouzsky:)

2 Mitsuki Mitsuki | Web | 18. ledna 2015 v 9:28 | Reagovat

O tom čtení knih teď taky uvažuju, hodně mi to chybí. A francouzština je krásný jazyk, počítám s ním někdy do budoucna (+japonština) :-) Držím palce, ať se ti tvá přecevzetí podaří plnit ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama