Prosinec 2014

Jak bylo, je a bude - challenge 2015

30. prosince 2014 v 23:28 | Mitsuki |  Úvahy
Za několik minut půlnoc odbije 31. 12. 2014 - Silvestr - a s ním přijdou i oslavy konce uplynulého roku a začátku roku nadcházejícího. Když se nad tím tak zamyslím, lidé by se možná na Silvestra neměli opíjet, přejídat a divoce veselit z nového roku, ale možná by se měli pozastavit nad rokem, který je za nimi, co jim dal a vzal, a z toho vycházet do následujících 12 měsíců. Já už jsem od přírody člověk myšlenkamaseuhlodávající, ale v tomto období se moje dumání ještě zesiluje. Tak si říkám, sakra, bylo zle, ale bude hůř, tak už se holka seber!

Fitness motivace

23. prosince 2014 v 15:48 | Mitsuki |  Tělo
Přináším pár motivačních obrázků, zejména pro moje špeky. Přecevzetí zhubnout přes Vánoce (jasně, zní to šíleně), šlo pěkně ke dnu, no tak třeba, třeba, třeba alespoň po Štědrém dni (já se tolik těším na kapra, nemůžu to tomu chudákovi, co za mě položil život, udělat, že ho nesním :-( ) No samozřejmě, že článek vznikl také jako důsledek prokrastince a odkládání přípravy na zkoušku z lékařské chemie... No ale ty obrázky jsou fakt pěkný :-) Přestože momentálně vypadám spíš jako to dítě na úvodné fotce, cítím nutkání prohnat svůj musculus gluteus maximus! Tak se moc nepřejídete, Vánoce si užijte bez výčitek a využijte volného času k udržení zdravé fyzické i duševní kondice ;)( Omlouvám se, že neuvádím zdroje, ale tyto fotky se mi hromadily v PC a kde jsem je na netu splašila, už opravdu netuším)

How do you want me? How do you?!

23. prosince 2014 v 15:30 | Mitsuki |  Melodie týdne
Naprosto boží, skvělý, úžasný, rozervaný, smyslný, žádostivý a TOUHU vystihující song od Meg Myers. Enjoy!


A pořád věřím na pohádky... :-)

20. prosince 2014 v 22:58 | Mitsuki |  Melodie týdne
Článeček, kde uvádím několik mých oblíbených melodií. Jsou to tóny, které mě vždy chytí za srdce a díky kterým znova zvedám hlavu, znova slyším mluvit svou duši, znovu mám víru v lásku, v pohádku se šťastným koncem... :-)


Bdím či sním? Spánková paralýza.

15. prosince 2014 v 19:18 | Mitsuki |  Zaujalo mě
Mitsuki je opět tady. Podzim minul, popitevky, zápočty za mnou a blíží se Vánoce - na které se konečně začala těšit, přestože se bude muset hodně šrotit - to je zase jiná kapitola...Mitsuki je zase tady a je to díky zážitku, který se jí přihodil dneska ráno. Jinak by byla zahrabaná v chemii, zaházená skriptama, výtiskama z přednášek a z jejího pokoje by se ozýval nářek. I když....ten se tam vlastně ozýval i tak. Ptáte se proč? Nic vám neříká slovní spojení v nadpisu Spánková paralýza? Já dodneška taky nevěděla, co to vůbec znamená...