Moje zelená zpověď

27. srpna 2014 v 0:29 | Mitsuki |  Citové výlevy a jiné
Miluju žraní. Ale ne jen to obyčejné. Když si sednete ve starých vytahaných děravých teplácí a vysokých ponožkách do křesla, pustíte si se Sex ve městě (žádný jiný totiž ve svém životě nemáte :-D ) a teď se prostě ládujete tím nejvíc hříšným jídlem na planetě Zemi v galaxii Mléčné dráhy. A ještě malý detail - když si kdomu dáte "pár tahů z trávy" ^__________^ (I feel like this smile, when I speak about it, so smilyyyyy ^______^ ) No prostě. Auááááá. A teď jak je to dobrý. Zkoušela jsem scénu ze Sexu, kdy Miranda vidí, že její přítel zhubl díky metodě Pokousám a vyplivnu. Nedokázala jsem to. Nedokázala jsem ten vdoleček vyplivnout. Taková škoda by to byla :-((((
No prostě to si nevyberete. Když to žrádlo prostě existuje, tak to nende. Měl by to někdo zakázat. Aji tu trávu, je po tym hlad...moment, ta je vlastně zakázaná :-DDD A ještě si k tomu pustit reggae nebo hip hop. Prej ničí plíce. No ničí no. Ale to bude za dlóho, však dirku v nosu jak z kokainu mít nebudu...To jsou úvahy teda do budoucna. Já chci být ta dospělá, rozumná, moudrá, seběvodámá, co je silná a pomáhá lidem, co je bude léčit. Ale ráda se taky chovám jak dítě a dělám sračky (to je sranda, dítě když je malý, tak fakt ty sračky dělá, ale do plenek :-D )

Příště místo Milky a zákuzků, co napekla ta strašně hodná babička, co chce, abych byla tlustá, koupím ovoce a něco, třeba zeleninu...a pak si ju pocukruju. Béééééé, udělejte někdo něco. Hele, eště obrázek, ať to vypadá fešně a lidi si řeknó: Tak to tam sedí.


A obrázek, co se bude hodit zítra...

http://weheartit.com/
http://www.rentcafe.com/blog/wp-content/uploads/2012/06/Fotolia_41709624_Subscription_XXL.jpg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama