Srpen 2014

Nevyspalí, nestíháte? Zkuste fázový spánek!

30. srpna 2014 v 16:45 | Mitsuki |  Zaujalo mě
Společně s končícím létem a přicházejícím novým obdobím na vysoké škole jsem se rozhodla vzdát se svého tolik cenného, ale čas žeroucího spánku. Většina lidí má ráda chrupkání, lenošení a válení v posteli, zvlášť ten pocit, když se probudí a ví, že můžou ještě spát....ale můžou taky dělat ještě spoustu dalších věcí, kolik se toho ještě naležíme pod kytičkama, až na to přijde. Ale jak to udělat, aby z nás nebyli jen otrávení zívající zombie? Tuto otázku mi velmi pomohla vyřešit aplikace Sleep as android, kterou je vhodné využívat při tzv. bifázovém spánkovém režimu.

Co jíst při hubnutí, když není čas?

29. srpna 2014 v 21:15 | Mitsuki |  Strava
Tak a dneska mám jednu ze svých dosebejdoucích nálad. Úspěšně jsem překonala chuť na Studentskou pečeť a teď přemýšlím...Čím se sakra budu živit, až budu na bytě v Olomouci? Vždyť já podlehnu zase všem svodům dobře dostupných, levných a nezdravých jídel a potravin! Proto chci v tom článku sestavit seznam alespoň těch nejklíčovějších surovin, které lidské tělo nezatěžují, jsou relativně snadno dostupné, ne příliš drahé a hlavně taky chutné :-)

Život je houpačka. Bohudík

28. srpna 2014 v 13:14 | Mitsuki |  Úvod
Je to zvláštní. Uplynulo osm měsíců od doby, kdy jsem založila tento blog. A jeho smysl existence se začíná pomalu měnit. Původně to mělo být moje tajné místo, kde jsem si chtěla vyplakat zlomené srdce (což se ale i s postupem času vůbec nevylučuje :D ), ale teď cítím, že tu můžu napsat, ukázat či vytvořit něco víc.

Want Audi A8

27. srpna 2014 v 1:14 | Mitsuki |  Úvahy

Nejkrásnější polibek na světě

27. srpna 2014 v 1:06 | Mitsuki |  Melodie týdne

Co dodat...

Moje zelená zpověď

27. srpna 2014 v 0:29 | Mitsuki |  Citové výlevy a jiné
Miluju žraní. Ale ne jen to obyčejné. Když si sednete ve starých vytahaných děravých teplácí a vysokých ponožkách do křesla, pustíte si se Sex ve městě (žádný jiný totiž ve svém životě nemáte :-D ) a teď se prostě ládujete tím nejvíc hříšným jídlem na planetě Zemi v galaxii Mléčné dráhy. A ještě malý detail - když si kdomu dáte "pár tahů z trávy" ^__________^ (I feel like this smile, when I speak about it, so smilyyyyy ^______^ ) No prostě. Auááááá. A teď jak je to dobrý. Zkoušela jsem scénu ze Sexu, kdy Miranda vidí, že její přítel zhubl díky metodě Pokousám a vyplivnu. Nedokázala jsem to. Nedokázala jsem ten vdoleček vyplivnout. Taková škoda by to byla :-((((


30 denní dřepová výzva

26. srpna 2014 v 21:44 | Mitsuki |  Tělo
A je to tu, nová výzva!!! Chci mít super zadek a ke svému aktuální podobě zad neslyším moc velkou chválu, i když by to mohlo být po Jillian na dobré cestě :D Takže: hlavně ať si neodrovnám kolena, ať mi neupadnou stehna a ať to dokončím! A začnu hned dnes, protože co můžeš udělat dneska, neodkládej na zítra, protože pak to nikdy neuděláš a s tím pak už nic nenaděláš!


Fuck the winter

24. srpna 2014 v 1:23 | Mitsuki |  Úvahy
Vyčerpaná. A to už mi za chvíli končí prázdniny a čeká přede mnou zimní semestr na olomoucké medicíně. Uff. Winter is coming...but I fuck her! A neznamená to, že se na ni netěším (přestože ji zrovna v oblibě nemám, je to čas, kdy jsou Vánoce a pak se znovu těším na léto :P) Chci jen naznačit, že se nenechám zlomit, a to ničím. Uklízecí brigády v Lidlu, které byly mimochodem skvělé a doufám, že za ně také uvidím ty skvělé penízky, mě totálně vyčerpaly, ale nesmím nechat zvítězit zdánlivou únavu. A flákání. A přežírání. A nečtení. A nevzdělávání. A neužívání si světa okolo sebe. Je to těžký. Přestala jsem cvičit, jím nezdravě, moje jediná náplň života byla momentálně "Chvíli si doma odpočinout", řešila jsem nové zácvhvěvy vzrušení (bylo to neuvěřitelné po tak dlouhé domě a s tak polámaným srdcem, které je zhojené, ale s jizvami - jeho jediná síla a moc spočívá v tom, že asi ví, co chce), jejichž konec přišel bohužel velmi rychle (pokud teda vůbec došlo k nějakému začátku). Ale takhle ne! NEjsem jenom shit a takhle NEmusím skončit ;)


Dokončení 30 Days Shred aneb Co bude dál?

7. srpna 2014 v 17:56 | Mitsuki |  Tělo
Dnešním dnem 7. 8. 2014 byla ukončena třicetidenní výzva od Jillian Michaels, ďábelské to ženy, která však dokázala nemožné!
Necvičila jsem každý den, nebylo to ani skrz nárazové brigády, ze kterých jsem ještě neviděla ani korunu, možné, ale snažila jsem se plnit všechny úkoly poctivě a nešetřila jsem žádnou kapkou potu. Nemůžu tomu uvěřit, ale opravdu jsem dokončila to, k čemu jsem se odhodlávala měsíce...a stálo to za to ;) Podle fotek nevidím zas tak moc velkou změnu, ale rozhodně se cítím lépe. Pevnější, silnější a plná energie :)