Prosinec 2013

Let him go

29. prosince 2013 v 17:26 | Mitsuki |  Citové výlevy a jiné
Stále miluješ. Ráda by ses odpoutala od myšlenek na něj, ale v hloubi své duše...nemůžeš...Přemýšlíš, co asi dělá. Jestli dívka, se kterou teď tráví čas (tak jako trávil s tebou) je o tolik jiná a lepší než ty. Jestli té dívce (té dívce, kterou jsi byla kdysi ty) patří jeho úsměv, polibky a objetí. Toužíš po něm. Chceš vrátit čas. Proč to nejde? Já přece chci! Já se rozpadám! Já umřu, když nebude stát po mém boku?

Život je houpačka.

29. prosince 2013 v 16:40 | Mitsuki |  Úvod
Víte, lidi, moc byc si přála, aby tento blog pomohl nejen mně, ale i vám. Vám, kterým bylo taky zlomeno srdíčko nešťastnou láskou a kteří třeba zrovna tápete a nevíte, co se s vámi bude dít dál. Nebo sem zavítají tací, kteří tuto situaci už prožili a tímto těžkým životním obdobím se už probojovali a můžou nám teď říct, jak to dokázali a jaký je teď jejich život. Život bez NĚJ. Bez vaší lásky, kamaráda, milence, zrádce, všiváka a lháře.
Je to už několikátý pokus vést si blog jako svůj diář, myslánku vzpomínek, nápadů a výtvorů. Vždycky jsem bojovala s hláskem v mé hlavě říkajícím: Měla bys tam něco zase napsat. Ale takhle už to dál nechci. Když to bude nejvíc bolet nebo budu nejvíc šťastná, chci to sdílet sem, a to zcela spontánně. Protože život je houpačka. Jednou jsi dole, jednou nahoře. A vo tom to je :)